Tonuojančios plėvelės LLumar

Tonuojančios plėvelės LLumar

LLumar tonuojančios plėvelės sukurtos norint pagerinti Jūsų automobilio išvaizdą, patenkinti Jūsų poreikius ir apsaugoti Jūsų investuotus pinigus. Žinomos dėl savo kokybės, spalvos stabilumo ir patentuoto įbrėžimams atsparaus sluoksnio, LLumar plėvelės yra ilgaamžės ir nereikalauja papildomų investicijų jų priežiūrai.


Automobilinės saulės kontrolės plėvelės

Nepakeliamas karštis, trukdantis akinamas spindesys ir nublukęs interjeras gali sužlugdyti bet kurią kelionę automobiliu. LLumar saulės kontrolės plėvelė palaikys Jūsų automobilio vidaus vėsą ir komfortą
Atėjus laikui pasirinkti Jūsų automobiliui tinkančią plėvelę, Jūs pasimetate: plėvelių daug, kurią iš jų pasirinkti? Jums reikia daugiau, nei pasirinkimo, Jums reikia teisingo pasirinkimo.

Išvaizda

  • Stabili plėvelės spalva – plėvelė niekuomet netaps violetine (su purpuriniu atspalviu)

  • Jokių burbuliukų arba lupimosi

  • Platus atspalvių pasirinkimas

  • Tinka ir gamykliškai užtamsintiems langams

  • Ilgaamžis atsparus įbrėžimams paviršius

Apsauga

  • Apsauga nuo UV spindulių – iki 99.9%

  • Karščio sumažinimas - plėvelės atspindi iki 65% saulės energijos

  • Jūsų ir Jūsų aplinkos privatumas

  • Ryškaus akinamojo spindesio sumažinimas – iki 90%

  • Sudužusio stiklo sulaikymas

Kokybė

Visos plėvelės yra instaliuojamos tik profesionalių, prieš tai praėjusių apmokymus techninių darbuotojų. Naudojant patentuotą PrecisionCut™ technologiją, kiekvienas Llumar plėvelės gabaliukas yra preciziškai iškerpamas pagal jūsų stiklo gamyklinę specifikaciją. Beje, Llumar HPR klijai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų stiprumo, ilgaamžiškumo ir skaidrumo. Tokio lygio kokybė ir dėmesys detalėms užtikrins Jus, kad Jūs pasirinkote teisingai.


Classic linija – dažyta plėvelė. Kruopščiai parinkti dažikliai suteikia malonų, šiltą atspalvį, labai panašų į gamyklinį tonavimą. Kaip ir kitos Llumar plėvelių serijos, "Classic" pirmauja savo klasėje ir užtikrina geriausią apsaugą, kokią galima pasiekti naudojant dažytas plėveles.


Comfort linija yra populiari tarp vairuotojų, kurie renkasi klasikinę automobilio išvaizdą, bet nori įdomesnio atspalvio ir apsauginių parametrų. Dažytos plėvelės sudėtis papildoma metalo sluoksniu, kuris atspindi saulės šilumą ir suteikia neįprastą atspalvį. Be to, kadangi metalas neblunka, plėveles spalva laikui bėgant nesikeičia.


Premium linija. Ją gaminant naudojamos pačios naujausios technologijos. Todėl savo kokybe ji pralenkia visame pasaulyje parduodamas plėveles. "Premium" klasės plėvelės dengiamos retaisiais metalais be jokių dažiklių, spalvos išgaunamos specialios daugiasluoksnės metalizacijos būdu. Kadangi "Premium" plėvelės sudėtyje nėra dažiklių, ji neblunka. Pilnai metalizuota plėvelė užtikrina geriausią apsaugą nuo saulės, esant minimaliam užtamsinimui iš vidaus. Ji turi neginčytinų funkcinių ir estetinių pranašumų palyginti su kitų rūšių plėvelėmis.