Matomumo reguliavimo plėvelės

Privatumas

Dauguma žmonių smalsūs iš prigimties. Visada atsiras tokių, kurie bandys įžiūrėti jiems neskirtus dalykus. Tai neigiamai veikia mūsų asmeninį gyvenimą, darbo aplinką ir informacijos saugumą.

Deja, žaliuzės ir užuolaidos, suteikdamos privatumą, uždengia langą ir Jūs negalite mėgautis vaizdu lauke. Be to, žaliuzės ir užuolaidos ne visada tenkina jūsų estetinius poreikius, jų priežiūra sudėtinga. LLumar plėvelės paverčia paprastą stiklą į veidrodinį arba matinį.

Veidrodinė plėvelė vs. Matinė plėvelė

Šviesą atspindinčioms plėvelėms būdingas vienpusio matomumo efektas šviesiu paros metu. Uždėjus plėvelę ant langų, iš lauko paviršius pasidaro veidrodinis neperšviečiamas, o iš vidaus galima nematomam stebėti išorinius objektus. Vienintelis veidrodinių plėvelių trūkumas – vienpusio matomumo efektas įmanomas tik kai išorinis apšvietimas didesnis nei vidinis.

Esant situacijai, kai apšvietimas vienodas iš abiejų stiklo pusių arba didesnis iš vidinės pusės, naudojamos matinės plėvelės.

Matinės plėvelės praleidžia didesnę dali šviesos, tačiau ją išsklaido. Užklijavus ant stiklo matinę plėvelę, matysis tik žmonių ar daiktų siluetai, bet nuspėti kas vyksta patalpose taps neįmanoma. Matinių plėvelių suteikiamas privatumas beveik nepriklauso nuo paros meto ar apšvietimo sąlygų.

Papildomi privalumai

Blokuoja UV spinduliuotę

Mūsų įmonės siūlomos veidrodinės ir matinės plėvelės blokuoja iki 99% saulės UV spinduliuotės, todėl apsaugo patalpose esančius žmones nuo padidėjusios rizikos susirgti odos vėžiu, o daiktus nuo blukimo.

Lengva prižiūrėti

Privatumo plėvelės nereikalauja tokios sudėtingos priežiūros, kaip žaliuzės ir užuolaidos, todėl po paklijavimo gali būti plaunamos, kaip ir paprastas stiklas. Svarbiausia nenaudoti šveitiklių ar kitokių aštrių, ar kietų įrankių.

Padeda palaikyti komfortą

Priklausomai nuo pasirinktos plėvelės, ji sulaikys iki 86% saulės energijos, suteikdama vėsa ir komfortą Jūsų patalpoms.

Plėvelių privatumui užklausos forma

Vidinė stiklo pertvara
Viengubas balkono/terasos/lodžijos stiklas
Vienos kameros (2 stiklų) paketas
Dviejų kamerų (3 stiklų) paketas
Nežinau / Kitas stiklo tipas
Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas