Kėbulo aptraukimas plėvele

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą

Kėbulo aptraukimas plėvele

Pabodo automobilio spalva? Norite išsiskiri iš pilkos vienodų automobilių masės? Esate entuziastas, trokštantis parodyti kuriam klubui priklauso ar paprastas vairuotojas, norintis suteikti išskirtinumo automobiliui? UAB Apertura siūlomas didžiulis pasirinkimas iš Oracal, Avery, Hexis, 3M, KPMF vinilinių plėvelių ir patyrę dizaineriai padės įgyvendinti Jūsų planus, suteikdami kebului unikalią išvaizdą.

O pageidavus grąžinti automobiliui originalią išvaizdą ar pakeisti esamą dizainą, plėvelę galima bus visiškai ar dalinai pašalinti ir paklijuoti naujai.

Pilnas apklijavimas (angl. Wrapping) – spalvos keitimas

Pilnas automobilio kėbulo aptraukimas – tai platus spalvų ir tekstūrų asortimentas, leidžiantis išgauti tokią išvaizdą, kurios paprasti dažai nesugeba suteikti. Be to, šios plėvelės pilnai aptempia kėbulo detales, todėl ne tik paslepia nedidelius defektus, bet ir veikia kaip barjeras nuo smulkių pažeidimų.

O reikalaujantiems tikrai nepakartojamo dizaino arba manantiems, kad vienspalvė plėvelė yra nepakankamai išvaizdinga, galime pasiūlyti plėvelę su skaitmenine užlaminuota spauda. Šiuo atveju Jūsų automobilį dengianti plėvelė gali būti kamufliažinė, pixel grafikos ar modernaus gatvės meno pavidalo ir t.t.

 

Pilno apklijavimo kaina:

  • Mažas automobilis (VW Polo, VW Go, Honda Del Sol ir t.t.) - apie 1050+PVM eur.
  • Vidutinio dydžio automobiliai (sedanai ar universalai) - apie 1250+PVM eur.
  • Dideli visureigiai ar pick up'ai - apie 1350+PVM eur.

Aukščiau pateikiamos orientacinės kainos su standartinės paletės vienspalvėmis plėvelėmis (pvz. Hexis, Oracal 970-series), kadangi kaina stipriai priklauso nuo automobilio modelio, išmatavimų ir pasirinktos plėvelės. Gaminant plėvelę pagal užsakymą (custom print) ar pasirinkus specialias plėveles (pvz. chameleonas ar chromas), pilno aptraukimo kaina padidės bent kelis šimtus.

Atskirų detalių „stailingas“, salono interjero išvaizdos keitimas

Mūsų siūlomos plėvelės gali būti panaudotos atskirų kėbulo detalių išryškinimui, pvz. sparnų, gaubto, spoilerio. Vinilinės plėvelės dažnai pritaikomos ir tokių chromuotų dalių paslėpimui kaip langų apvadai (shadowline) ar grotelės.

Šios plėvelės gali būti naudojamos visų transporto priemonių dailinimui. Norite, kad Jūsų motociklo priekis tūrėtų anglies pluošto tekstūrą (angl. Carbon 3D)? Padarysime! Lipduko ant mikroautobuso šono? Laisvai! Sportiško akcento juostų ant Challenger‘io šonų? Be problemų! Galimybės apsiriboja tik Jūsų vaizduote.

Panoraminio stogo imitacija

Užklijavus ant Jūsų automobilio stogo juodą blizgią plėvelę, atrodys lyg priekinis stiklas tęstųsi iki pat mašinos galo. Apklijuotas stogas atspindės kaip veidrodis. Greita ir nebrangi padailinimo priemonė, kuri atrodo ypač efektingai ant šviesių ar ryškių automobilių.

 

Stogo apklijavimo kaina:

  • Stogas be stoglangio (be liuko) - 110+PVM eur.
  • Stogas su stoglangiu (su liuku) - 135+PVM eur.

Kėbulo apklijavimo užklausos forma

Pilnas apklijavimas
Panoraminio stogo imitacija
Shadowline/Chromų apklijavimas
Lipdukai
Atskirų detalių stailingas
Kitas apklijavimo tipas
Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas