Priekinio stiklo plėvelė

Priekinio stiklo plėvelė: apsauga, kurios Jums trūko

Saulės matomoji ir infraraudonoji šviesos gali prikaitinti Jūsų automobilio saloną iki nepakenčiamos temperatūros. Bet svarbiausia – kenksmingi UV spinduliai gali atnešti nepataisomos žalos Jūsų automobilio interjerui ir keleivių sveikatai.

Net jeigu Jūsų automobilio šoniniai langai yra užtonuoti, Jums vis tiek trūksta svarbaus apsaugos nuo saulės spindulių aspekto: Jūsų priekinis stiklas lieka neapsaugotas. Mes pristatome AIR plėvelių liniją – priekinio stiklo plėveles, kurios ypač efektyviai apsaugo Jus nuo UV ir infraraudonųjų spindulių, kurie paprastai, be jokių barjerų, prasiskverbia pro paprastą priekinį stiklą.

Sumažina karštį, bet ne matomumą

Kuomet kiti plėvelių gamintojai naudoja didelio užtamsinimo plėveles, kad išgautų panašų efektą, LLumar plėvelių spalva yra pakankamai šviesi ir atitinka šviesos pralaidumo taisykles, priimtas įvairiose pasaulio šalyse. Plėvelė yra optiškai švari, su mažu šviesos atspindėjimo koeficientu, todėl netrukdo vairuoti ir naktį. Su mūsų plėvele Jūsų automobilio interjeras bus apsaugotas nuo saulės radiacijos – ir, žinoma, vėsesnis.

Žemesnės temperatūros – mažesnės vėsinimo išlaidos

Dabar, kai ypač aktuali yra taupymo tema, kiekvienas sutaupytas litras kuro šį bei tą reiškia. Sumažindama Jūsų automobilio salono temperatūrą, priekinio stiklo plėvelė sumažina vėsinimo išlaidas, o tai reiškia sutaupytus kuro litrus.

Šios ypač pažangios plėvelės naudoja patentuotą procesą, kuris užtikrina nepaprastą apsaugos lygį. Ši apsauga sugalvota taip, kad nekliudytų esamų automobilyje elektronikos prietaisų darbui: Jūs galite laisvai naudotis mobiliuoju telefonu, radioimtuvu, GPS ar bet kuriais kitais prietaisais.