Stiklo dekoravimo plėvelės

Stiklo dekoravimas

Šiandien klientui, norinčiam raštais ar dekoracijomis papuošti stiklo pertvarą ar paprasčiausią langą, siūlomas nemenkas pasirinkimas. Stiklą galima dažyti, graviruoti ar kitaip apdirbti, tačiau ekonomiškiausia ir itin didelę pasirinkimo laisvę suteikianti stiklo puošimo priemonė yra klijuojamosios plėvelės. Jos leidžia stiklą puošti įvairiais ornamentais, priešiniais, net nuotraukomis, suteikti norimą spalvą ar tik atspalvį, išlaikant medžiagos permatomumą. Svarbi ir kita stiklo plėvelių funkcija –užtikrinti saugumą (sudužus stiklui šukės lieka prilipusios prie plėvelės), apsaugoti nuo UV spindulių, suteikti privatumo ir pan.

Standartinis dekoravimas

Platus LLumar matinių ir standartinių raštuotų plėvelių asortimentas dažniausiai naudojamas pertvaroms ir erdvėms atskirti, izoliuoti. Šios dekoratyvinės plėvelės suteikia subtilų ir stilingą privatumo efektą. Juostas, juosteles ir kvadratus galima klijuoti vertikaliai, horizontaliai, įstrižai. Įvairios šių plėvelių kombinacijos – nepaprasto ir diskretiško dizaino pavyzdys. Tai puiki ir finansiškai patraukli alternatyva ornamentuotam stiklui.

Kompiuterinis pjaustymas

Naudojant PrecisionCut™ kompiuterinio pjaustymo technologiją iš įvairių spalvų matinių plėvelių išpjaunamas ornamentas ir pernešamas ant stiklo , taip sudarant vientisą kompoziciją su esamu interjeru.

Fotovaizdai

Naudojant skaitmeninę spaudą pasirinkta iliustracija ar paveikslas atspaudžiamas ant plėvelės , kuri vėliau klijuojama prie stiklo. Apsaugai nuo braižymų ar mechaninių pažeidimų spauda papildomai laminuojama apsaugine skaidria arba matine plėvele, suteikiant vaizdui tinkamą foną ir spalvos sodrumą.

Spalvoto graviravimo imitacija

Tai technologija, leidžianti išgauti ryškesnes, išraiškingesnes spalvas ant visiškai skaidrios LLumar plėvelės. Stiklo paviršius atrodo tarsi ištapytas ryškiaspalviais raštais, skaidrioji plėvelės dalis neiškraipo vaizdo ir nesumažina matomumo. Technologija naudojama ne tik tam tikriems ornamentams atspausti – ji leidžia atkartoti fotografijas, paveikslus, išlaikant tikrąsias spalvas, netgi kurti vitražus.

Kombinuota technologija

UAB "Apertura" turima įranga leidžia kombinuoti skaitmeninę spaudą su kompiuterinio pjaustymo technologija - tai beveik neribotai praplečia dekoravimo galimybes ir gaunamų efektų įvairovę.

Siūlomas gaminių asortimentas gali būti pritaikomas standartiniams objektams ar individualiai pagal kliento užsakymą sukurtiems raštams, išpjautiems ar atspaustiems ant plėvelės paviršiaus.