Automobilio stiklų tamsinimas

Užtamsinti langai – stilingas automobilis ir vėsesnis salonas

Nepakeliamas karštis, trukdantis akinamas spindesys ir nublukęs interjeras gali sužlugdyti bet kurią kelionę automobiliu. Mūsų įmonės siūlomos tonuojančios plėvelės palaikys Jūsų automobilio vėsą ir komfortą, bei suteiks papildomo privatumo lygį. O specialiai apmokyti meistai stiklų tamsinimo paslaugą suteiks greitai ir kokybiškai.

Automobilio stiklų tamsinimo privalumai

Apsauga nuo saulės karščio

Karštas salonas sukelia ne tik diskomfortą, bet ir didina kondicionierių naudojamą energijos kiekį. Mūsų tonavimo plėvelės stabdo iki 60% infraraudonųjų spindulių spektro, todėl užtamsinę automobilio stiklus užtikrinsite, kad Jūsų kelionė būtų patogi ir sutaupysite vėsinimo išlaidoms.

Apsauga nuo dūžių avarijos metu

Tamsinimo plėvelė turi dar vieną papildomą pranašumą, apie kurį retai kas susimąsto. Stipriai prisiklijuodama prie stiklo, plėvelė sudaro vientisą konstrukciją, todėl nelaimės atveju, ji tolygiau paskirstys smūgio bangą po stiklo paviršių. O pastarajam sudužus, plėvelė sulaikys šukes ir apsaugos keleivius.

UV radiacijos blokavimas

Didžiausios Australijoje labdaringos organizacijos Cancer Council NSW, tiriančios vėžį, duomenimis 95% odos vėžio susirgimų yra dėl per didelės UV radiacijos kiekių. Tačiau stiklai su užklijuota tamsinimo plėvele blokuoja 99% UV radiacijos, taip apsaugodami keleivių odą ir akis. Papildomas pranašumas – tai taip pat sulėtins salono interjero blukimą.

Privatumas

Pašalinių žvilgsniai priverčia Jus jaustis nejaukiai? Arba nenorite palikti daiktų mašinoje, nes žinote, kad jie matomi kaip ant vitrinos? Užniaukę galinius langus suteiksite Jūsų automobiliui norimą privatumo lygį: nuo siluetų matomumo iki pilno užtamsinimo, kai iš išorės visiškai nieko nesimato.

Stiklų tamsinimo užklausos forma

Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas

LLumar tonavimo plėvelių linijos

Classic linija – dažyta plėvelė. Kruopščiai parinkti dažikliai suteikia malonų, šiltą atspalvį, labai panašų į gamyklinį tonavimą. Kaip ir kitos Llumar plėvelių serijos, "Classic" pirmauja savo klasėje ir užtikrina geriausią apsaugą, kokią galima pasiekti naudojant dažytas plėveles.

Comfort linija yra populiari tarp vairuotojų, kurie renkasi klasikinę automobilio išvaizdą, bet nori įdomesnio atspalvio ir apsauginių parametrų. Dažytos plėvelės sudėtis papildoma metalo sluoksniu, kuris atspindi saulės šilumą ir suteikia neįprastą atspalvį. Be to, kadangi metalas neblunka, plėveles spalva laikui bėgant nesikeičia.

Premium linija. Ją gaminant naudojamos pačios naujausios technologijos. Todėl savo kokybe ji pralenkia visame pasaulyje parduodamas plėveles. "Premium" klasės plėvelės dengiamos retaisiais metalais be jokių dažiklių, spalvos išgaunamos specialios daugiasluoksnės metalizacijos būdu. Kadangi "Premium" plėvelės sudėtyje nėra dažiklių, ji neblunka. Pilnai metalizuota plėvelė užtikrina geriausią apsaugą nuo saulės, esant minimaliam užtamsinimui iš vidaus. Ji turi neginčytinų funkcinių ir estetinių pranašumų palyginti su kitų rūšių plėvelėmis.