Automobilinės plėvelės

Tonuojančių plėvelių pagalba galima suteikti jūsų automobiliui norimą išvaizdą ir privatumo lygį, taip pat apsaugoti keleivius nuo varginančių saulės spindulių ir akinamos šviesos.

Jums yra siūlomos trys pagrindinės Llumar plėvelių linijos: Classic, Comfort, Premium, kurios skiriasi savo spalva, išvaizda, konstrukcija ir apsaugos nuo saulės lygiu. Asortimentą sudaro apie 40 plėvelių ir gali patenkinti bet kurį klientą. Ypač išrankiems klientams skirta Llumar plėvelių linija Ultra su maksimalia apsauga nuo saulės, esant minimaliam plėvelės užtamsinimo lygiui.

Plačiau

Vėsesnis klimatas prasideda nuo jūsų priekinio stiklo! Šios technologiškai pažangios plėvelės užtikrina nepaprastą apsaugą nuo infraraudonųjų ir ultravioletinių spindulių.

Ši plėvelė skirta klijavimui ant priekinio ir priekinių šoninių stiklų, vairuotojo apsaugai nuo saulės tuo pačiu metu neviršijant nustatytos leidžiamos užtamsinimo ribos. Plėvelė praleidžia 75% šviesos ir blokuoja 97% infraraudonųjų saulės spindulių. Virtualiai visiškai nepastebima ant stiklo.

Plačiau

Skaidrios ir tonuotos Llumar apsauginės plėvelės - tai patikimas skydas nuo įvairių netikėtumų. Jos 100% eliminuoja galimybę susižeisti nuo lekiančių stiklo šukių avarijos metu. Storos plėvelės suteikia stiklui atsparumą smūgiams ir apsaugo nuo žaibiškų vagysčių.

Plačiau

Jūsų automobilio dažai lengvai sugadinami automobiliui lekiant didesniu greičiu – bet kuris akmenukas iš po ratų yra potencialiai pavojingas. Visiškai skaidri elastinga plėvelė apsaugo dažytas kėbulo detales nuo druskos, smėlio, akmenukų ir vabzdžių.

Plačiau

Automobilių aptraukimas plėvele (CAR WRAPPING) - tai novatoriškas būdas pakeisti automobilio spalvą neperdažant. Plati spalvų gama, leidžia padaryti Jūsų automobilį išskirtiniu. Esant reikalui, plėvelę galima nulupti ir grąžinti automobiliui pradinę būklę arba tiesiog paklijuoti nauja.

Plačiau


Platus LLumar automobilinių plėvelių asortimentas skirtas komforto palaikymui automobilio salone, išorinės išvaizdos pagerinimui, norimo privatumo lygio suteikimui, apsaugai nuo įsilaužimo ir stiklo šukių avarijos metu. Tai pat yra plėvelių dažytų kėbulo detalių apsaugai nuo išorinio poveikio automobilio eksploatacijos metu.


LLumar plėvelės pasižymi savo aukščiausia kokybe, ilgaamžiškumu, spalvos stabilumu, optišku švarumu ir dviguba apsauga nuo braižymo. LLumar pozicionuojama kaip plėvelė Nr.1 visame pasaulyje.