Automobilinės plėvelės

Nepakeliamas karštis, trukdantis akinamas spindesys ir nublukęs interjeras gali sužlugdyti bet kurią kelionę automobiliu. Mūsų įmonės siūlomos tonuojančios plėvelės palaikys Jūsų automobilio vėsą ir komfortą, bei suteiks papildomo privatumo lygį.

Plačiau

Saulės matomoji ir infraraudonoji šviesos gali prikaitinti Jūsų automobilio saloną iki nepakenčiamos temperatūros. Bet svarbiausia, kenksmingi UV spinduliai gali atnešti nepataisomos žalos Jūsų automobilio interjerui ir keleivių sveikatai.

Plačiau

Greitis, patogumas ir išvaizda – tai, ko mes tikimės iš automobilio, bes svarbu nepamiršti ir apie saugumą. Žaibiška vagystė ar avarija gali nutikti bet kam, todėl svarbu iš anksto pasirūpinti Jūsų keleivių bei turto apsauga. UAB “Apertura” siūlomos apsauginės plėvelės sustiprina automobilio langų stiklą ir apsaugo nuo netikėtumų.

Plačiau

Jūsų automobilio dažai lengvai sugadinami automobiliui lekiant didesniu greičiu – bet kuris akmenukas iš po ratų yra potencialiai pavojingas. Visiškai skaidri elastinga plėvelė apsaugo dažytas kėbulo detales nuo druskos, smėlio, akmenukų ir vabzdžių.

Plačiau

Automobilių aptraukimas plėvele (CAR WRAPPING) - tai novatoriškas būdas pakeisti automobilio spalvą neperdažant. Plati spalvų gama, leidžia padaryti Jūsų automobilį išskirtiniu. Esant reikalui, plėvelę galima nulupti ir grąžinti automobiliui pradinę būklę arba tiesiog paklijuoti nauja.

Plačiau

Esate verslas ir norite, kad Jūsų įmonės automobiliai lyg reklaminiai skydai važinėtų miesto gatvėmis? Mūsų įmonės didžiulis plėvelių pasirinkimas ir profesionalūs maketuotojai padės pasiekti Jūsų tikslus, nesvarbu ar tai vieno automobilio brendingas ar didelio masto reklaminė kompanija.

Plačiau


Platus LLumar automobilinių plėvelių asortimentas skirtas komforto palaikymui automobilio salone, išorinės išvaizdos pagerinimui, norimo privatumo lygio suteikimui, apsaugai nuo įsilaužimo ir stiklo šukių avarijos metu. Tai pat yra plėvelių dažytų kėbulo detalių apsaugai nuo išorinio poveikio automobilio eksploatacijos metu.


LLumar plėvelės pasižymi savo aukščiausia kokybe, ilgaamžiškumu, spalvos stabilumu, optišku švarumu ir dviguba apsauga nuo braižymo. LLumar pozicionuojama kaip plėvelė Nr.1 visame pasaulyje.