Reklama ant automobilių

Išnaudokite automobilio paviršių savo idėjų skleidimui

Esate verslas ir norite, kad Jūsų įmonės automobiliai lyg reklaminiai skydai važinėtų miesto gatvėmis? Mūsų įmonės didžiulis plėvelių pasirinkimas ir profesionalūs maketuotojai padės pasiekti Jūsų tikslus, nesvarbu ar tai vieno automobilio brendingas ar didelio masto reklaminė kompanija.

Reklaminio apklijavimo pranašumai

Nepakartojamas stilius

Kiekvienam automobiliui atskirai pritaikomas dizainas, garantuojantis Jūsų reklamos išskirtinumą. Galimas įvairių spalvų, formų ar skaitmeninių atvaizdų derinys. Nuo lipdukų ant lengvųjų automobilių ar jo dalių iki foto vaizdų, einančių per visą autobuso ar vilkiko šoną.

Nereikalauja leidimo

Kadangi Jūsų automobilio išorinis plotas yra Jūsų nuosavybė, nereikia savivaldybės leidimo klijuoti reklamas ar ornamentus, tad išvengsite biurokratijos pančių ir galėsite kuo greičiau džiaugtis rezultatais.

Lengva modifikuoti

Pasikeitus aplinkybėmis (pavyzdžiui įmonės ar klubo adresui, telefonui, logotipui ir t.t), plėvelę ar atskiras jos dalis galima nulupti ir atnaujinti.

Paprasta prižiūrėti

Reklamai ant kėbulo nereikia papildomos priežiūros, tad galėsite plauti automobilį kaip plovę ir nesukti galvos dėl specialių valymo priemonių.

Reklaminio apklijavimo užklausos forma

Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas