Išmanioji plėvelė SmartFilm

Smart Film – naujas architektūrinių plėvelių raidos etapas

Smart Film – tai inovatyvi stiklų plėvelė, leidžianti turėti privatumą kai jo reikia ir dynamiškai keisti į patalpas patenkantį šviesos kiekį. Ši plėvelė pagaminta iš elektra valdomos skystųjų kristalų matricos ir šiuo metu greitai įgyja populiarumą ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje.

Pagrindinės savybės

Lengvai valdomas privatumas

Instaliuota Smart Film plėvelė perjungiama iš matinės į permatomą per mažiau nei sekundę. Kai plėvelė matinė, ji išsklaido šviesą, tad matosi nebent žmonių ar daiktų, stovinčių arti stiklo, siluetai. Kai plėvelė permatoma, ji laisvai praleidžia šviesą, o stiklas įgauna tik lengvą atspalvį be vaizdo iškreipimo.


Valdymą galima atlikti bevieliu pulteliu, yra galimybė integruoti į išmaniojo namo (angl. Smart Home) infrastruktūrą.

Plačios instaliavimo galimybės

Išmani plėvelė gali būti panaudota bet kur, kur yra stiklo, net nereikia, kad tai būtų naujai instaliuojami stiklai. UAB Apertura jau sėkmingai panaudojo šią plėvelę dešimtims objektų, pavyzdžiui, VGTU pasitarimo kambaryje, TELE2 ofise ar privataus namo svetainėje.


Populiariausia opcija yra baltos spalvos plėvelė, bet esant poreikiui Jūsų stiklai gali būti ne tik „pieno“ baltumo, bet ir granito juodumo ar ežerų mėlynumo.

Papildomo pritaikymo potencialas

Dar labiau Smart Film plėvelės galimybes praplečia tai, kad ji gali būti užtemdoma tik dalinai (angl. dimming), o matinės būsenos gali būti naudojama kaip ekranas projekcijoms, kas ypač aktualu verslui, nes stiklai tampa nemokamu reklamos plotu.

UV radiacijos blokavimas

Priklausomai nuo išmanios plėvelės būsenos, ji blokuoja iki 85% UV spindulių, kurių didelis kiekis kelia grėsmę žmonių sveikatai ir paspartina daiktų blukimą. O prireikus papildomų funkcijų, ant viršaus visada galima paklijuoti kitą plėvelę, pvz. apsauginę.

Išmaniosios plėvelės užklausos forma

Vidinė stiklo pertvara
Viengubas balkono/terasos/lodžijos stiklas
Vienos kameros (2 stiklų) paketas
Dviejų kamerų (3 stiklų) paketas
Nežinau / Kitas stiklo tipas
Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas