Plėvelės kėbulo apsaugai

LLumar plėvelė - kėbulo apsaugai, antra oda Jūsų automobiliui!

Važiuojant dideliu greičiu, kiekvienas lekiantis smulkus objektas gali pažeisti Jūsų automobilio kėbulo dažus, palikti matomas žymes ant kapoto, bamperio, stogo ir kitų detalių. Tai - "smulkmena", kuri mažina jūsų automobilio vertę, nes su laiku pažeistos vietos pradeda rūdyti ir net gali prireikti brangaus visos detalės perdažymo. Iki šiol, siekiant apsaugoti kėbulą nuo tokių nemalonių reiškinių, buvo naudojami odiniai ir plastikiniai vabzdžių/akmenų kapoto deflektoriai, kurie ne visada puošdavo automobilį ir neapsaugodavo visų detalių.

Dabar jus galite turėti apsaugą, kuri nekeičia Jūsų automobilio išvaizdos

LLumar dažytų paviršių apsaugos plėvelė - tai profesionaliai instaliuotas nematomas skydas, saugantis Jūsų kėbulą nuo įbrėžimų, ištrupų, nudilimų, kuriuos sukelia vabzdžiai, akmenukai, žvyras, o žiemą - smėlis ir druska.


Kai kuriais atvejais plėvelė apsaugo net nuo smulkių avarijų. Stora poliuretaninė plėvelė amortizuoja ir paskirsto smūgį po keliasdešimt kartų didesnį plotą, neleidžiant sutrupėti dažams.


Plėvele dažniausiai dengiamos priekinio bamperio detalės, dalis kapoto ir stogo, žibintai, slenksčiai, arkos, sparnai, šoniniai veidrodėliai.


Naudojant PrecisionCut™ technologiją , kompiuteriu generuojami ir pjaustymo mašinos preciziškai paruošiami lekalai idealiai atitinka kėbulo detales. Tai visuomet užtikrina gerą instaliavimo rezultatą.