Plėvelės kėbulo apsaugai

Plėvelė kėbulo apsaugai – antra oda Jūsų automobiliui!

Važiuojant automobiliu, kiekvienas smulkus objektas kelia grėsmę Jūsų automobilio kėbulo dažams, nes išlėkęs iš po priekyje važiuojančio automobilio ratų, net ir mažiausias akmenėlis gali palikti matomų pažeidimų ant kapoto, bamperio, stogo ir kitų detalių. Tai ypač aktualu Lietuvos keliuose, kur nuolatos vyksta remontų darbai arba vietoje kelio dangos pribarstyta žvyro, o mašinos važinėja dideliu greičiu. Su laiku pažeistos vietos pradeda rūdyti ir gali prireikti visos detalės perdažymo, poliravimo.


Iki šiol, siekiant apsaugoti kėbulą nuo tokių nemalonių reiškinių, buvo naudojami odiniai ir plastikiniai vabzdžių/akmenų kapoto deflektoriai, kurie ne visada puošdavo automobilį ir neapsaugodavo visų detalių. LLumar kėbulo apsauginė plėvelė (angl. Paint Protection Film arba tiesiog PPF plėvelė) suteikia reikiamą apsaugą, nors yra praktiškai nematoma.

Privalumai

Apsaugo kėbulą nuo pažeidimų

Dažytų paviršių apsauginė plėvelė – tai profesionaliai instaliuotas nematomas skydas, saugantis Jūsų kėbulą nuo įbrėžimų, ištrupų, nudilimų, kuriuos sukelia vabzdžiai, akmenukai, žvyras, o žiemą – smėlis ir druska.

Padeda net avarijos metu

Smulkios avarijos atveju stora poliuretaninė plėvelė amortizuoja ir paskirsto smūgį po keliasdešimt kartų didesnį plotą, neleidžiant sutrupėti dažams.

Nekeičia automobilio išvaizdos

Plėvelė yra visiškai permatoma ir specialiai išpjaustoma pagal kiekvieno automobilio kėbulo formą, tad lieka nepastebima, net iš arti.

Nereikalauja papildomos priežiūros

Plėvelei nereikia išskirtinių įrankių ar valiklių, galėsite valytis mašiną kaip įprasta.

Kėbulo apsauginės plėvelės užklausos forma

Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas