Apsauginė plėvelė automobilio stiklams

Apsauginė plėvelė – keleivių ir turto saugumas

Greitis, patogumas ir išvaizda – tai, ko mes tikimės iš automobilio, bes svarbu nepamiršti ir apie saugumą. Žaibiška vagystė ar avarija gali nutikti bet kam, todėl svarbu iš anksto pasirūpinti Jūsų keleivių bei turto apsauga. UAB “Apertura” siūlomos apsauginės plėvelės sustiprina automobilio langų stiklą ir apsaugo nuo netikėtumų.

Plėvelės privalumai

Sustabdo vagis

Nesate tikri ar palikę automobilį toliau nuo namų, rytoj jį rasite? Galbūt bijote palikti daiktus ant sėdynes, net ir trumpam išėję į parduotuvę? Seesam ir Informatikos ir Ryšių departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos duomenims, vien Vilniuje 2015 metais vagys į automobilius laužėsi 1087 kartus. Dažniausiu grobiu tapdavo mašinoje palikti daiktai ar priekinės panelės dalys, tokie kaip oro pagalvės ar multimedijos įranga. Užkirskite kelia vagims prie Jūsų turto su apsaugine plėvele stiprintu stiklu, kuris net ir sudužęs nepraras vientisumo ir neleis prasibrauti į salono vidų.

Padeda išvengti sužalojimų avarijos metu

Lietuvos kelių policijos duomenimis Lietuvoje, eismo įvykiuose, kasmet sužalojama daugiau nei 2 tūkstančiai automobilių vairuotojų ir keleivių. Kaip pastebi VTMT Vilniaus skyriaus vedėjas ir teismo medicinos ekspertas T. Bimba dėl žmogaus kontakto su stiklu avarijos metu, „gali būti pjautinių žaizdų veide, plaštakose, kitose vietose, kurių nedengia drabužiai.“ Su mūsų apsaugine plėvele, automobilio keleiviai bus apsaugoti nuo lekiančių stiklo šukių, nes plėvelė padės absorbuoti smūgio energiją, o sudužusio stiklo fragmentai tvirtai laikysis ant plėvelės ir nesukels pavojaus.

Nematoma apsauga nuo UV spinduliuotės

Nors apsauginė plėvelė nematoma plika akimi ir gali būti klijuojama ant priekinio ir galinio stiklo, ji blokuoja iki 99% saulės UV radiacijos, kuri be plėvelės lengvai prasiskverbtų į salono vidų.

Automobilio stiklų stiprinimo užklausos forma

Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas