Automobilio priekinių stiklų tonavimas

Priekinio stiklo plėvelė – apsauga, kurios Jums trūko

Saulės matomoji ir infraraudonoji šviesos gali prikaitinti Jūsų automobilio saloną iki nepakenčiamos temperatūros. Bet svarbiausia, kenksmingi UV spinduliai gali atnešti nepataisomos žalos Jūsų automobilio interjerui ir keleivių sveikatai.

Net jeigu Jūsų automobilio galiniai langai yra užtamsinti, Jums vis tiek trūksta svarbaus apsaugos nuo saulės spindulių aspekto: Jūsų priekiniai stiklai lieka neapsaugoti. Mes pristatome priekinio stiklo plėveles, kurios ypač efektyviai apsaugo Jus nuo UV ir infraraudonųjų spindulių, kurie paprastai, be jokių barjerų, prasiskverbia pro paprastą stiklą.

 

Nemokamai išmatuosime priekinių stiklų pralaidumą ir parinkę tinkamiausią plėvelę, kokybiškai užklijuosime.

Priekinių stiklų tonavimo privalumai

Apsaugo nuo ultravioletinės spinduliuotės

Pasaulio Sveikatos Organizacijos duomenimis, nuolatinis UV spindulių poveikis ženkliai didina susirgimo odos vėžiu riziką. Užtonavę priekinius automobilio langus Aperturoje, galėsite būti įsitikinę dėl Jūsų ir Jūsų keleivių apsaugos nuo saulės radiacijos, kadangi plėvelės blokuoja 99% UV.

Stabdo karščio patekimą į saloną

Mažai kas apsidžiaugs, kai mašina, trumpai pastovėjus ant saulės arba kelionės metu, įkais it pirtis. Apertura siūlomos plėvelės sustabdo iki 60% į saloną patenkančių infraraudonųjų spindulių, dėl kurių daugiausia ir kaista salonas. Sumažindama Jūsų automobilio salono temperatūrą, plėvelė taip pat sumažina vėsinimo išlaidas, o tai reiškia sutaupytus kuro litrus.

Sumažina karštį, bet ne matomumą

Kuomet kiti gamintojai naudoja didelio užtamsinimo plėveles, kad išgautų panašų efektą, mūsų siūloma plėvelė yra šviesi ir optiškai švari, su mažu šviesos atspindėjimo koeficientu, todėl netrukdo vairuoti nei dieną, nei naktį. Plėvelės priekiniams stiklams praleidžia nuo 75% iki 90% matomos šviesos.

Padeda išvengti traumų

Nelaimės atveju, daugybė minkštųjų audinių (oda, raumenis, nervai) pažeidimų yra būtent dėl sudužusio stiklo šukių. Plėvelė tvirtai prisiklijuoja prie stiklo, todėl sulaikys šukes ir apsaugos Jus ir Jūsų keleivius.

Priekinių stiklų tonavimo užklausos forma

Nepasirinktas failas
Nepasirinktas failas